اخبار
اتحادیه بهترین ساختار برای رشد مجموعه ­های هوافضایی است

در صنعت هوافضای كشور, شركت­های تخصصی غیردولتی یا غیرنظامی متعددی فعالیت دارند كه تا حدودی ناهماهنگ عمل می كنند در نتیجه نمی توانند هدفی درازمدت یا استراتژیك را برای خود تدوین كنند.

 


ادامه مطلب ...

انتقال گرما وحرارت در مکانیک

نتقال گرما یا تراوَژ گرما به انگلیسی Heat transfer)) به گَهولش (exchange) و یا تبادل انرژی گرمایی بین چندین راژمان‌ (سیستم) فیزیکی گفته‌می‌شود.


ادامه مطلب ...

مکانیک وابزار دقیق

در قسمت ابزار دقیق انواع ابزاردقیق مورد نیاز پروسه های صنعتی معرفی میگردد . ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند


ادامه مطلب ...

موتور احتراق داخلی (موتور درون سوز)

موتور های احتراق داخلی (internal combustion engine)  موتور های گرمایی هستند که در آن ها انرژی شیمیایی موجود در سوخت، در یک محفظه به نام محفظه احتراق آزاد می گردد و به وسیله محور خروجی در دسترس قرار می گیرد.

 


ادامه مطلب ...

نقش بهينه سازی مصرف انرژی در ساختمان با رعایت نکات معماری

انرژي از مهمترين كار مايه و اصلي‎بیشترین نيروي اساسي زندگي بشري محسوب گشته و تاريخ و تمدن بشري بر بنياد ابداعات و كشفيات در جهت تبديل انرژيهاي مختلف به يكديگر شكل گرفته است. 


ادامه مطلب ...

رئیس اتاق بازرگانی: بدهی خودروسازان،قطعه سازان مازندران را بامشکل مواجه کرد

24 دی 1394

 

به گزارش ایرنا، عبدالله مهاجر روز پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات قطعه سازان خودرو مازندران اظهارکرد: درشرایط کنونی به دلیل پرداخت نشدن مطالبات قطعه سازان مازندران از سوی شرکت های خودروساز، قطعه سازان با کاهش نقدینگی برای پرداخت بدهی خود به تامین اجتماعی، امور مالیاتی ، شرکت های برق و سایر دستگاه های خدماتی دولتی مواجه شده اند.
وی افزود: این تشکل طبق وظیفه مشکلات قطعه سازان استان را از طریق مدیران استانی و نیز ملی پیگیری می کند.
مهاجر اضافه کرد: همچنین قطعه سازان در صورت طلب از دستگاه های دولتی می توانند در قالب تهاتر طلب با بدهی به شرکت های خدمات رسان بخش زیادی از مشکل کمبود نقدینگی خود را حل کنند.
وی اضافه کرد: این طرح از هفته آینده در استان عملیاتی می شود و قطعه سازان با توافق بین دستگاه های دولتی می توانند این تهاتر را انجام دهند.
در این نشست تعدادی از قطعه سازان مازندران مهمترین مشکلات خود را کمبود نقدینگی، بدهی به شرکت های خدمات رسان دولتی، بدهی به امور مالیاتی و سخت گیری این اداره کل برای پرداخت بدهی اعلام کردند.
قطعه سازان می گویند در حالی به این دستگاه های بدهی معوقه دارند که طلب میلیاردی سر رسید شده آنها از حدود چهار ماه قبل تاکنون از سوی شرکت های خودروسازی کشور پرداخت نمی شود.
این گروه خواهان پیگیری مشکلات خود از سوی مدیران استانی به خصوص اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان شدند.
در مازندران حدود 100 شرکت خودرو ساز فعال است.

منبع:ایرنا


902
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

حامیان رسانه ای

تماس با ما

021-33699094

021-36621318

021-36621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش