اخبار
اتحادیه بهترین ساختار برای رشد مجموعه ­های هوافضایی است

در صنعت هوافضای كشور, شركت­های تخصصی غیردولتی یا غیرنظامی متعددی فعالیت دارند كه تا حدودی ناهماهنگ عمل می كنند در نتیجه نمی توانند هدفی درازمدت یا استراتژیك را برای خود تدوین كنند.

 


ادامه مطلب ...

انتقال گرما وحرارت در مکانیک

نتقال گرما یا تراوَژ گرما به انگلیسی Heat transfer)) به گَهولش (exchange) و یا تبادل انرژی گرمایی بین چندین راژمان‌ (سیستم) فیزیکی گفته‌می‌شود.


ادامه مطلب ...

مکانیک وابزار دقیق

در قسمت ابزار دقیق انواع ابزاردقیق مورد نیاز پروسه های صنعتی معرفی میگردد . ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند


ادامه مطلب ...

موتور احتراق داخلی (موتور درون سوز)

موتور های احتراق داخلی (internal combustion engine)  موتور های گرمایی هستند که در آن ها انرژی شیمیایی موجود در سوخت، در یک محفظه به نام محفظه احتراق آزاد می گردد و به وسیله محور خروجی در دسترس قرار می گیرد.

 


ادامه مطلب ...

نقش بهينه سازی مصرف انرژی در ساختمان با رعایت نکات معماری

انرژي از مهمترين كار مايه و اصلي‎بیشترین نيروي اساسي زندگي بشري محسوب گشته و تاريخ و تمدن بشري بر بنياد ابداعات و كشفيات در جهت تبديل انرژيهاي مختلف به يكديگر شكل گرفته است. 


ادامه مطلب ...

ال موندو: ایران با شرکت های قطعه ساز خودروی اسپانیایی درارتباط است

13 بهمن 1394

روزنامه ال موندو در گزارشی به شرح زیر ادامه داد : ارزش افزوده بالای محصولاتی که اسپانیایی ها تولید می کنند ، کیفیت شناخته شده آنها در سطح جهانی و قیمت های رقابتی آن ، دلایلی بودند که اصلی ترین شرکت های خودروسازی درایران را تشویق کردند که هفته گذشته، یک سری تماس ها درمادرید با اصلی ترین نمایندگان شرکت های قطعه ساز اسپانیا داشته باشند .
به گفته روزنامه ال موندو، دراین تماس ها ، دوطرف به بررسی فرصت های جدیدی که درایران پس از لغو تحریم ها وبازگشت کشور به مدار کسب وکار بین المللی ارائه می دهد، پرداختند .
این رسانه اسپانیایی درادامه نوشت، ایران دارای بیش از15 میلیون خودرو است اما با یک نرخ بالای فرسودگی است و به همین دلیل قطعات نیز برای این خودروها بسیار ارزشمند است افزون بر اینکه فرصت بزرگی برای ایرانی ها در این بازار به وجود خواهد آمد.
این نشریه ادامه داد : انجمن سازندگان تجهیزات و قطعات خودروی اسپانیا موسوم به «سرنائوتو» ، قصد دارد که به توسعه اقدامات مختلف برای گسترش این تماس ها و ایجاد فرصت های کسب و کار ناشی از نوسازی ناوگان خودروهای ایران بپردازد

irna


750
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

حامیان رسانه ای

تماس با ما

021-33699094

021-36621318

021-36621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش