اخبار
اتحادیه بهترین ساختار برای رشد مجموعه ­های هوافضایی است

در صنعت هوافضای كشور, شركت­های تخصصی غیردولتی یا غیرنظامی متعددی فعالیت دارند كه تا حدودی ناهماهنگ عمل می كنند در نتیجه نمی توانند هدفی درازمدت یا استراتژیك را برای خود تدوین كنند.

 


ادامه مطلب ...

انتقال گرما وحرارت در مکانیک

نتقال گرما یا تراوَژ گرما به انگلیسی Heat transfer)) به گَهولش (exchange) و یا تبادل انرژی گرمایی بین چندین راژمان‌ (سیستم) فیزیکی گفته‌می‌شود.


ادامه مطلب ...

مکانیک وابزار دقیق

در قسمت ابزار دقیق انواع ابزاردقیق مورد نیاز پروسه های صنعتی معرفی میگردد . ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند


ادامه مطلب ...

موتور احتراق داخلی (موتور درون سوز)

موتور های احتراق داخلی (internal combustion engine)  موتور های گرمایی هستند که در آن ها انرژی شیمیایی موجود در سوخت، در یک محفظه به نام محفظه احتراق آزاد می گردد و به وسیله محور خروجی در دسترس قرار می گیرد.

 


ادامه مطلب ...

نقش بهينه سازی مصرف انرژی در ساختمان با رعایت نکات معماری

انرژي از مهمترين كار مايه و اصلي‎بیشترین نيروي اساسي زندگي بشري محسوب گشته و تاريخ و تمدن بشري بر بنياد ابداعات و كشفيات در جهت تبديل انرژيهاي مختلف به يكديگر شكل گرفته است. 


ادامه مطلب ...

تدارک آئودی برای عرضه 12 مدل خودروی جدید

9 فروردین 1395

واحد لوکس آئودی فولکس واگن در آمریکا قصد دارد ظرف سه سال آینده 12 مدل خودروی به‌روز شده و جدید در این کشور رونمایی کند.

 

به گزارش ایسنا، اسکات کئوگ، رییس آئودی آمریکا در مصاحبه با رویترز اظهار کرد: خودروهای جدید 80 درصد از فروش کنونی این شرکت را تشکیل می‌دهند.

 

وی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودروی نیویورک صحبت می‌کرد، گفت: ما در واقع برای همه مدلهای کنونی خود جایگزین عرضه خواهیم کرد.

 

فروش آئودی در آمریکا سال گذشته 11.1 درصد جهش یافت و به بیش از 202 هزار خودرو رسید و برای نخستین بار این شرکت فروش بالای 200 هزار دستگاه در آمریکا را ثبت کرد در حالیکه رسیدن به رقم مذکور را تا سال 2018 هدف گذاری کرده بود.

 

رییس آئودی آمریکا بدون اشاره به هدف فروش جدید، گفت: این شرکت سال گذشته با مدلهای لوکس قدیمی خود رکورد فروش داشت. وی بر این باور است که بخش لوکس بازار خودروی آمریکا روند رشد کنونی را حفظ خواهد کرد و میزان فروش آن تا چند سال آینده از 1.8 میلیون دستگاه کنونی به حدود دو میلیون دستگاه در سال رشد می‌کند.

 

فروش آئودی در آمریکا از ابتدای سال 2016 تاکنون 2.5 درصد رشد کرده است.

 

بر اساس گزارش رویترز، آئودی در نمایشگاه خودروی نیویورک کوپه R8 Spyder V10 را رونمایی کرد که یک خودروی اسپورت های پرفورمنس بود.

منبع:ایسنا


813
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

حامیان رسانه ای

تماس با ما

021-33699094

021-36621318

021-36621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش