اخبار
اتحادیه بهترین ساختار برای رشد مجموعه ­های هوافضایی است

در صنعت هوافضای كشور, شركت­های تخصصی غیردولتی یا غیرنظامی متعددی فعالیت دارند كه تا حدودی ناهماهنگ عمل می كنند در نتیجه نمی توانند هدفی درازمدت یا استراتژیك را برای خود تدوین كنند.

 


ادامه مطلب ...

انتقال گرما وحرارت در مکانیک

نتقال گرما یا تراوَژ گرما به انگلیسی Heat transfer)) به گَهولش (exchange) و یا تبادل انرژی گرمایی بین چندین راژمان‌ (سیستم) فیزیکی گفته‌می‌شود.


ادامه مطلب ...

مکانیک وابزار دقیق

در قسمت ابزار دقیق انواع ابزاردقیق مورد نیاز پروسه های صنعتی معرفی میگردد . ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند


ادامه مطلب ...

موتور احتراق داخلی (موتور درون سوز)

موتور های احتراق داخلی (internal combustion engine)  موتور های گرمایی هستند که در آن ها انرژی شیمیایی موجود در سوخت، در یک محفظه به نام محفظه احتراق آزاد می گردد و به وسیله محور خروجی در دسترس قرار می گیرد.

 


ادامه مطلب ...

نقش بهينه سازی مصرف انرژی در ساختمان با رعایت نکات معماری

انرژي از مهمترين كار مايه و اصلي‎بیشترین نيروي اساسي زندگي بشري محسوب گشته و تاريخ و تمدن بشري بر بنياد ابداعات و كشفيات در جهت تبديل انرژيهاي مختلف به يكديگر شكل گرفته است. 


ادامه مطلب ...

بازگشت پژو سیتروئن به آمریکا

19 فروردین 1395

خودروساز فرانسوی پژو سیتروئن در تدارک بازگشت به آمریکا پس از یک ربع قرن غیبت در این بازار است.

 

به گزارش ایسنا، نخستین گام این شرکت راه اندازی یک سرویس اشتراک خودرو تا سال 2017 خواهد بود تا 25 سال پس از اینکه به دلیل فروش ضعیف و رقابت شدید برندهای آمریکایی و ژاپنی از آمریکا خارج شد، مجددا به این کشور بازگردد.

 

کارلوس تاوارس، مدیرعامل پژو سیتروئن در این باره اظهار کرد: این شرکت به شکل بسیار حساب شده و گام به گام ظرف یک دهه آینده در آمریکا حاضر خواهد بود.

تاوارس گفت: نخستین گام تاسیس یک سرویس اشتراک خودرو با خودروهایی خواهد بود که توسط شرکت فرانسوی خودروی برقی گروه بولوره تولید می‌شوند و تحت برند این شرکت خواهند بود. پس از آن پژو مدلهای خود را در این سرویس اشتراک خودرو معرفی خواهد کرد. مرحله سوم این طرح، آغاز فروش مستقیم مدلهای پژو به مصرف کنندگان آمریکایی خواهد بود.

 

بازگشت به منطقه آتلانتیک نشانه دیگری از ظهور مجدد و احیای اعتماد پژو است که سه سال قبل در آستانه ورشکستگی قرار گرفته بود.

 

دومین خودروساز بزرگ اروپا پس از دو سال کاهش هزینه و احیای بازار خودروی اروپا اکنون شرکت سودآوری به شمار می‌رود و به سوی گسترش فعالیتش گام برمی‌دارد. گسترش حضور به بازار آمریکا تنها یکی از اهداف استراتژیک پژو است که امیدوار است تا پنج سال آینده به آن دست پیدا کند.

 

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، تغییر استراتژی به سمت رشد فعالیت در واکنش به انتقاد سرمایه گذاران و تحلیلگران انجام می‌گیرد. اگرچه سودآوری پژو مورد استقبال قرار گرفته اما بسیاری از سرمایه گذاران نگرانند که درآمد و فروش این شرکت به اندازه سریع رشد نمی‌کند تا پایداری در بلندمدت را تضمین کند. پژو سال گذشته با وجود اینکه نرخ فروشش تنها 1.2 درصد رشد کرد سودآور بود.

منبع:ایسنا


770
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

حامیان رسانه ای

تماس با ما

021-33699094

021-36621318

021-36621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش