اخبار
اتحادیه بهترین ساختار برای رشد مجموعه ­های هوافضایی است

در صنعت هوافضای كشور, شركت­های تخصصی غیردولتی یا غیرنظامی متعددی فعالیت دارند كه تا حدودی ناهماهنگ عمل می كنند در نتیجه نمی توانند هدفی درازمدت یا استراتژیك را برای خود تدوین كنند.

 


ادامه مطلب ...

انتقال گرما وحرارت در مکانیک

نتقال گرما یا تراوَژ گرما به انگلیسی Heat transfer)) به گَهولش (exchange) و یا تبادل انرژی گرمایی بین چندین راژمان‌ (سیستم) فیزیکی گفته‌می‌شود.


ادامه مطلب ...

مکانیک وابزار دقیق

در قسمت ابزار دقیق انواع ابزاردقیق مورد نیاز پروسه های صنعتی معرفی میگردد . ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند


ادامه مطلب ...

موتور احتراق داخلی (موتور درون سوز)

موتور های احتراق داخلی (internal combustion engine)  موتور های گرمایی هستند که در آن ها انرژی شیمیایی موجود در سوخت، در یک محفظه به نام محفظه احتراق آزاد می گردد و به وسیله محور خروجی در دسترس قرار می گیرد.

 


ادامه مطلب ...

نقش بهينه سازی مصرف انرژی در ساختمان با رعایت نکات معماری

انرژي از مهمترين كار مايه و اصلي‎بیشترین نيروي اساسي زندگي بشري محسوب گشته و تاريخ و تمدن بشري بر بنياد ابداعات و كشفيات در جهت تبديل انرژيهاي مختلف به يكديگر شكل گرفته است. 


ادامه مطلب ...

اجرای عملیات مکانیک در حوزه های آبخیز شیروان

11 شهریور 1395

به نقل از دبیرخانه نخستین کنگره بین المللی مکانیک ایران :عملیات مکانیک در حوزه های آبخیز اسطرخی، کوسه، نامانلو و رشوانلو در بخش مرکزی و سرحد این شهرستان می باشد که حوزه اسطرخی شامل عملیات سنگ و گابیون به حجم 250 متر مکعب با اعتبار 300 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی است.

 همچنین در حوزه کوسه اجرای عملیات سنگ و گابیون به حجم 100 متر مکعب با اعتبار 130 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و حوزه نامانلو و رشوانلو هم این عملیات به حجم 52 متر مکعب و عملیات چبربندی در مجموع کل با اعتبار 150 میلیون ریال اعتبار در حال اجراست.
خردمند پور آب فراوان و خاک حاصلخیز را ارمغان آبخیزداری دانست و گفت: کنترل سیل و رسوب، حفاظت خاک، جلوگیری از انتقال رسوبات و تغذیه سفره های آب زیرزمینی را از جمله اهداف اجرای این طرح ها است.
شهرستان شیروان 400 هزار هکتار مساحت دارد که 290 هزار هکتار آن به صورت منابع طبیعی تجدید شونده و 110 هزار هکتار مستثنیات قانونی اشخاص شامل زمین های زراعی، باغ، جاده و محدوده روستاها و شهرهاست
این شهرستان با 157 هزار نفر جمعیتب به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.برای اطلاع از محورهای همایش بین المللی مکانیک ایران  کلیک کنید .

برچسب ها :کنگره بین المللی مکانیک ایران،همایش جامع مکانیک،نخبگان مکانیک،انجمن مهندسی مکانیک ،نخستین همایش بین المللی مکانیک ،نخستین کنگره بین المللی مهندسی مکانیک ایران،همایش مکانیک،نخستین همایش جامع مکانیک، فراخوان مقاله، درباره همایش جامع مکانیک

منبع : ایرنا 


509
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

حامیان رسانه ای

تماس با ما

021-33699094

021-36621318

021-36621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش